Vrhač ptáků Canifly PRO

Kód: EB-P1813
Neohodnoceno
Značka: Canifly
12 990 Kč –5 %
Vrhač ptáků Canifly PRO
12 990 Kč –5 % 12 345 Kč
Skladem

Cvičný vrhač ptáků CANIFLY do velikosti holuba nebo křepelky. Ovladač CANICOM 1500 PRO umožňuje ovládání až 4 vrhačů na vzdálenost až 1 500 m a až 2 výcvikových obojků současně. Kompletní sestava s 1 vrhačem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičný vrhač ptáků CANIFLY pro velikosti ptákú jako je holub nebo křepelka. Ovladač CANICOM 1500 PRO umožňuje ovládání až 4 vrhačů na vzdálenost až 1 500 m a současně až 2 výcvikových obojků.

Vrhače ptáků jsou velmi jednoduché na obsluhu, robustní a dobře uzpůsobené svému účelu. Díky dokonalé a  vodotěsné elektronice, jej nepoškodí ani déšť.

Ptáka do vrhače vložíte se shora při současném napínání pružin, nebo jej můžete vložit rovněž novým vylepšeným způsobem, a to speciálními bočními dvířky až po natažení a zajištění pružin. Tím máte k dispozici obě ruce pro pohodlnější vkládání ptáka.

Spuštění vrhače následuje ihned po stisknutí příslušného tlačítka na ovladači.

Ovladač CANICOM 1500 PRO je důmyslné zařízení, které kromě výše popsaných funkcí slouží po doplnění o příslušné výcvikové obojky (přijímače) jako perfektní elektronický výcvikový obojek s velkým dosahem až 1500 metrů a to pro jednoho nebo dva psy současně. Pomocí jediného ovladače tak můžete spouštět až 4 vrhače ptáků a současně cvičit až dva psy.

Další funkcí ovladače je možnost ovládání jednoho nebo dvou zvukových obojků pro sledování činnosti a pohybu psa CANIBEEP RADIO PRO, kdy je tento ovladač používán místo specializovaného ovladače zvukového obojku. Cvičitel psa má tak všechny potřebné funkce pěkně pohromadě v jediném ovladači.

Možné jsou následující kombinace:

Výcvikový obojek pro 1 nebo 2 psy + 1 až 4 vrhače ptáků

Výcvikový obojek pro 1 nebo 2 psy + 1 nebo 2 zvukové obojky

Výcvikový obojek pro 1 nebo 2 psy + 1 nebo 2 vrhače ptáků + 1 zvukový obojek

V jednotlivých kombinacích se vždy jedná o využití 4 tlačítek dole na ovladači, označených čísly 1 až 4. Pro jeden vrhač CANIFLY je zapotřebí jedno tlačítko (na aktivaci vrhače, tedy "vystřelení" ptáka), na jeden zvukový obojek CANIBEEP RADIO PRO dvojice tlačítek (jedno na zapnutí, jedno na vypnutí zvukového obojku).

Ovládání zařízení v jakékoliv kombinaci je mimořádně jednoduché a praktické.

Krytí: krátkodobě proti mírnému dešti

Rozměry (š x h x v): stlačené pružiny: 300 x 300 x 130 mmuvolněné pružiny: 300 x 300 x 240 mm

Hmotnost: 2,38 kg (včetně baterií)

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičné vrhače
Záruka: 2 roky
ALZA: ano
Dosah: 1500m
Hmotnost vysílače: 130g
Počet vrhačů: 1-4 vrhače
Rozměr vysílače: 132 x 62 x 31 mm
Velikost atrapy: holub, křepelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: