Tracker G400FI Gps obojek pro psy

Kód: EB-P2691
Neohodnoceno
Značka: Tracker
14 990 Kč –4 %
Tracker G400FI Gps obojek pro psy
14 990 Kč –4 % 14 390 Kč
Na dotaz

Gps obojek pro psy Tracker lokalizuje psa bez omezení vzdálenosti s aktualizací polohy každé 3 s. Psa sledujete přímo v aplikaci na kvalitní topografické či satelitní mapě, s využitím kompasu. Obojek nabízí náslech z okolí psa i nastavitelnou bezpečnostní zónu. Polohu objektu můžete v rámci skupiny sdílet. Podpora satelitního systému GPS a GLONASS vám zaručí přehled i v náročném terénu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gps obojek pro psy Tracker lokalizuje psa bez omezení vzdálenosti s aktualizací polohy každé 3 s. Psa sledujete přímo v aplikaci na kvalitní topografické či satelitní mapě, s využitím kompasu. Obojek nabízí náslech z okolí psa i nastavitelnou bezpečnostní zónu. Polohu objektu můžete v rámci skupiny sdílet. Podpora satelitního systému GPS a GLONASS vám zaručí přehled i v náročném terénu. 

Hlavní funkce lokátoru pro psy Tracker G400FI:

  • Sledování psa na neomezenou vzdálenost
  • Automatické zasílání pozic psa do topografické nebo satelitní mapy.
  • Můžete nastavit sledování psa v reálném čase s obnovou každé 3 sekundy, nebo funkci vypnout a tím šetřit baterii
  • Automatické načítání polohy každou minutu
  • Náslech zvuků prostředí na dálku
  • Indikátor intenzity štěkotu psa při každé pozici
  • Alarm štěkotu psa
  • Ochranná zóna Geo Fence
  • Možnost sdílení dat 
  • Aktualizace softwaru a nahrátí nové aplikace bezkontaktně, prostřednictvím mobilních dat over-the-air (starší modely (G400 a G400i) je nutné aktualizovat za poplatek v Tracker servisu).

 

 

Gps lokátor Tracker je zařízení pro sebejistotu v náročném terénu

Gps lokátor na obojek psů od finského výrobce Tracker vás podpoří i v těžko dostupném terénu. Přijímač na obojku psa je pro tyto účely vybaven také vodotěsností, odolností vůči prachu a robustní konstrukcí, která vydrží i přiměřený mechanický náraz. Přesnou polohu nejen vašeho psa, ale klidně i dalších členů týmu, sledujete v reálném čase s aktualizací polohy každé 3 vteřiny.

Obojek kombinuje technologie pro určení polohy Gps a Glonass, takže nezáleží, jak moc se váš pes v terénu vzdálí. Bez omezení dosahu funkcí budete mít stále nad pohybem psa přehled.

V propracované aplikaci ve vašem telefonu zobrazíte pohyb psů, případně i členů týmu v libovolném počtu. Možnosti mappingu v aplikaci Tracker zahrnují detailní mapy terénní, satelitní, topo mapy nebo s využitím kompasu. 

V bezplatné verzi vaší aplikace naleznete na 100 mezinárodních terénních map a placená verze nabízí volně národní mapy Finska, Německa, Estonska, Norska a USA. Díky funkci automatického stahování map budete mít k dispozici zobrazení i v režimu offline.

 

 

Spolupracujte v týmu jako profesionálové!

Kromě toho, že vám zařízení umožní neomezené sdílení dat v rámci týmu, můžete na mapě přehledně vytyčit cíle, trasy a vymezit požadované oblasti. V jednom mobilním telefonu můžete sdílet informace s dalšími členy, kteří využívají aplikaci Tracker. Snáze a pohotově si poskytnete oporu, získáte podrobný přehled o směřování a vývoji celé akce. Celková kooperace je tak mnohem efektivnější. Sdílení dat ve skupině je ochráníte jménem a heslem uživatele.

S kombinací systémů pro určení polohy GPS, GLONASS a externí anténou pro posílení příjmu GSM signálu nehrozí ztráty funkcí ani v těžko přístupném terénu a na libovolnou vzdálenost. 

Sledovat gps zařízení na obojku psa můžete prostřednictvím softwarů Tracker Hunter 3, Tracker for Android, Tracker Hunter for iOS a Tracker WebApp.

Profesionální možnosti mappingu a funkce sdílení dat mezi neomezeným počtem uživatelů předurčuje zařízení k profesionálnímu využití pro záchranářské, policejní týmy nebo lovce a uživatele s náročnými požadavky pro sledování psa. 

 

 

Pohodlný v užívání, pohodlný pro psy

Tracker vyvíjí ergonomické zařízení s vysokou odolností, takže psa zbytečně neomezuje a vás v terénu nezklame ani při zátěžové akci. Obojek je vybaven vodotěsnými  vlastnostmi pro ponor do vody až 10 m, odolává prachu a materiál vydrží i mechanický náraz. Přijímač je vybaven pro výdrž extrémních teplot v rozsahu -25 °C až 40 °C. Gps obojek disponuje zároveň nízkou hmotností 225 g, proto nebude při nošení vadit ani menším psům. Pro ještě větší pohodlí lze zařízení navléknout na postroj psa. Co vám ještě ulehčí postup terénem? Určitě je to výdrž baterie od 18 - 100 hodin podle vytížení jednotlivých funkcí.

 

 

 

Zásadní funkce s nadstandardní pojistkou

Ani při pohybu v otevřeném prostředí  na velkou vzdálenost neztratíte o vašem psovi přehled. O kontakt se postará jednosměrný mikrofon, který umožní naslouchat, co se děje v okolí vašeho psa. Stačí na Gps zařízení z vaší aplikace "zavolat". Gps Tracker má ve výbavě ještě alarm pro signalizaci psího štěkotu. Odhadne rovněž sílu vyštěkávání, a upevní tak vaši kontrolu nad situací. S těmito vlastnostmi a vysokou mechanickou odolností vám zařízení mnohonásobně usnadní úspěšné dohledání psa po každém zásahu či akci.

 

 

Jestli se přesto obáváte, že můžete ztratit efektivní kontrolu při spolupráci se psem, nastavte si ještě ochrannou zónu Geofence, která vám pomůže psa ohlídat na určitou požadovanou vzdálenost. Jedná se o libovolně nastavitelný radius,  na který se pes může od vás vzdálit. V případě překročení hranice dostanete upozornění, abyste měli možnost reagovat nebo odvolat psa.

 

 

 

Sledovací zařízení gps Tracker představuje výhodnou a spolehlivou investici všech profesionálních psovodů, pracovních týmů se psy nebo chovatelů s nadstandardními požadavky na funkčnost. Sledujete neomezený počet psů i členů v aktuálním čase a s možností sdílení dat. Vlastnosti Trackeru usnadní kooperaci skupiny a pojistí vaši kontrolu nad situací. Nemusíte se bát ztráty dosahu, pokrytí a pomocí signálů snáze dohledáte vašeho psa i po akci, ať už se jakkoliv vzdálí. K dispozici máte automatické aktualizace aplikace, bezplatné verze mapy a zařízení s pevnou a odolnou konstrukcí vhodnou i do extrémních podmínek.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS obojky pro psy
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Baterie v přijímači: 1950 mAh
Dosah: neomezený
Frekvence: 900 MHz
Funkce: GPS, bezpečnostní zóna, detekce štěkání, odposlech
Hmotnost přijímače: 225 g
Napájení: nabíjecí
Platba za služby: od 130 Kč/měs
Plemeno: malé, střední, velké
Počet psů: neomezený
Rozměry přijímače: 4,6 x 8,5 x 4,1 cm
Určování polohy: GPS + GLONASS + GSM
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: vodotěsný
Zobrazení: aplikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: