Patpet 320

Kód: EB-P43620 EB-P43621 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Patpet
3 090 Kč 4 480 Kč od 3 090 Kč –5 %
Patpet 320
3 090 Kč 4 480 Kč od 3 090 Kč –5 % 2 936 Kč 4 258 Kč od 2 936 Kč
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

PatPet 320 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impulz v 16ti úrovních. Na vzdálenost 300 m můžete cvičit až 2 psy pomocí jediné ergonomické vysílačky s podsvíceným displejem a tlačítkem pro každou funkci zvlášť. Pogumovaná tlačítka s vlysem umožní ovládání funkcí "na slepo", zařízení má 2 délky elektrod a je dobíjecí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PatPet 320 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impulz v 16ti úrovních. Na vzdálenost 300 m můžete cvičit až 2 psy pomocí jediné ergonomické vysílačky s podsvíceným displejem a tlačítkem pro každou funkci zvlášť. Pogumovaná tlačítka s vlysem umožní ovládání funkcí "na slepo", zařízení má 2 délky elektrodje dobíjecí.

 

Výcvikový obojek PetPet P-Collar 320: Flexibilita a jednoduché zacházení

Výcviková souprava PatPet 320 je navržena pro jednoduché ovládání základního výcviku psa. Vysílačka - ovladač má ergonomický tvar, který pohodlně padne do ruky. Pogumovaná tlačítka umístěná na předním panelu jsou rozdělena samostatně pro  impulz, vibraci, zvuku a ovládání přijímače 1 nebo 2. Na boční straně regulujete sílu korekce impulzem nebo vibrace tlačítky "+" a "-". Tlačítka jsou opatřena vlysem, takže je poznáte po hmatu a můžete díky tomu přepínat mezi funkcemi, aniž sledujete vysílačku.

 

 

 

 

 

Výcviková souprava, se kterou můžete vzít i 2 psy na procházku k vodě...

Na vysílači lze jedním tlačítkem přepínat mezi přijímačem 1 a 2 tzn., že v případě dokoupení ještě jednoho přijímače můžete s jednou vysílačkou cvičit až 2 psy zároveň

Maximální dosah pro váš výcvik činí 300 m a za touto hranicí vzdálenosti mezi vámi a psem nebude možné vysílat na přijímač psa funkce. Dosah je, co se týče využití, spíše základní a v praxi je třeba vždy ještě počítat s jeho snížením vlivem členitosti a překážek v terénu. Dosah se v závislosti na těchto podmínkách zkracuje u všech elektronických výcvikových obojků  až o 60 %. Tento model proto nejlépe vyhoví při výcviku v doma nebo třeba na zahradě, louce apod. Pro výcvik psa na kratší  vzdálenost či v běžném terénu je vzdálenost plně dostačující.

 

 

S 16ti úrovněmi pro nastavení síly impulzu naleznete tu odpovídající úroveň pro menší, větší, citlivé i temperamentní povahy psů. Intenzita odpovídá použití pro psy s váhou až do 60 kg.

Výcvikový obojek psů Patpet 320 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. 

S korekcemi zvuk a vibrace v 8mi stupních můžete různě nastavit metodu vašeho výcviku. Je možné používat zvuk jako přivolání psa z větší vzdálenosti, signál pro pochvalu nebo upozornění před následnou korekcí.

Vibrace vám u citlivějších psů vystačí jako plná korekce, nebo ji lze využít jako upozornění na pochvalu psa, ale také předstupeň následné korekce impulzem. Sílu vibrací máte k dispozici pro nastavení 1 - 8.

 

Impulz si nastavíte podle povahy psa na úroveň od 0 - 16 tak, aby pejsek zareagoval, ale aby ho korekce nezabolela. Impulz v nižší síle můžete používat jako pochválení psa při pozitivní metodě výcviku nebo nastavit optimální sílu k upozornění psa při nevhodném chování. Korekce impulzem vám umožní získat pozornost psa, když ignoruje povely nebo ho vyrušit z nežádoucí činnosti.

Výhodu představují také 2 délky elektrod v balení, které vám umožní nasadit pejskovi obojek správně, ať už máte dlouhosrsté nebo krátkosrsté plemeno. Elektrody by vždy měly dosedat ke kůži psa.

Zařízení se jednoduše nabíjí pomocí přiložené duální nabíječky, kterou nabíjíte vysílačku i přijímač zároveň. Obojek bude plně dobitý za 2 - 3 h díky funkci rychlodobíjení. Výdrž po plném nabití v pohotovostním režimu bez využití  funkcí činí 3 měsíce.

 

 

Typ korekce

Model výcvikového obojku PatPet P-Collar 320 vám nabízí funkce zvuk, vibrace a impulz. Impulz lze nastavit v 16ti úrovních a obojek je proto vhodný pro menší, střední i větší psy. Vibrační signál nabízí 8 úrovní síly.

 

Dosah obojku

Přijímač výcvikového obojku PatPet P-Collar 320 můžete pomocí vysílačky ovládat až na vzdálenost maximálně 300 m. Dosah obojku je vždy měřen v laboratorních podmínkách, a je tedy potřeba v terénu počítat se zkrácením dosahu. Vzdálenost je dostatečná a bude vyhovovat v méně náročném terénu, na louce, zahradě, cvičáku či doma.

Baterie a nabíjení

Zařízení je kompletně dobíjecí a pro jeho plné zprovoznění postačí připojit přijímač i ovladač na 2 - 3 h do zásuvky pomocí v balení přikládaného adaptéru. Nabíječka je duální, takže nabíjíte přijímač i vysílač zároveň. Při prvním nabíjení ponechte v zásuvce alespoň 4 h. Po nabití vydrží zařízení v provozu až 3 měsíce (měřeno v ideálním stavu: zapnuté zařízení bez používání funkcí).

 

Vodotěsnost

Patpet 320 je dodáván s plně voděodolným přijímačem s označením IPX5 (nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření!). Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Počet psů

Po dokoupení ještě jednoho přijímače na obojek můžete s výcvikovým obojkem PatPet  P-Collar 320 cvičit i 2 psy najednou, pomocí jedné vysílačky. Mezi jednotlivými přijímači na obojcích psů přepínáte pomocí tlačítka na ovladači.

 

Displej

Vysílačka výcvikového obojku vám poskytne přehled vašeho nastavení na podsvíceném LCD displeji. Displej zobrazuje zvolený přijímač (psa), stav baterie, nastavenou korekci a úroveň impulzu.

 

Délka obojku

Řemínek je z nylonu s možností nastavení pro objem krku 20 - 65 cm.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Délka obojku: 20 - 60 cm, 20 až 60 cm
Displej: LCD podsvícený
Dosah: 300 m
Funkce: impuls, vibrace, zvuk, impuls + vibrace + zvuk, zvuk + vibrace + impuls
Hmotnost přijímače: 62 g
Napájení: nabíjecí, dobíjecí
Napájení přijímače: Nabíjecí
Napájení vysílače: dobíjecí akumulátor
Nastavení impulzů: 16 úrovní
Nastavení vibrací: 8 úrovní
Plemeno: malé, střední, velké
Počet psů: 1 - 2 psy
Rozměr přijímače: 8 x 3 x 3 cm
Rozměr přijímače (š/v/h): 8 x 3 x 3 cm
Síla impulzu: 16 úrovní
Síla vibrace: 8 úrovní
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: voděodolný, sníh), voděodolný (déšť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: