Martin System Tiny Trainer TT 400 SSC

Kód: EB-P6789
Neohodnoceno
Značka: Martin System
7 490 Kč –4 %
Martin System Tiny Trainer TT 400 SSC
7 490 Kč –4 % 7 190 Kč
Skladem

TT 400 SSC je elektronický výcvikový obojek od světoznámé značky Martin System s funkcemi zvuk a 9 úrovní impulzu nabízí navíc 4 varianty nastavení výcvikového režimu. Ergonomická vysílačka disponuje tlačítky pro každou funkci zvlášť a podsvíceným displejem. Cvičit s ní můžete s ní cvičit i 2 psy na vzdálenost až 400 m. Zařízení funguje na baterie a lze ho použít do mírného deště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TT 400 SSC je elektronický výcvikový obojek od světoznámé značky Martin System s funkcemi zvuk a 9 úrovní impulzu nabízí navíc 4 varianty nastavení výcvikového režimu. Ergonomická vysílačka disponuje tlačítky pro každou funkci zvlášť a podsvíceným displejem. Cvičit s ní můžete s ní cvičit i 2 psy na vzdálenost až 400 m. Zařízení funguje na baterie a lze ho použít do mírného deště.

Na ovládači si můžete vybrat ze 4 nastavení zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění).

Martin System přichází s patentovanou progresivní technologií SSC, která zajistí stabilní sílu impulzů i během změny vnějších podmínek. Máte tak jistotu, že intenzita impulzů nebude kolísat vlivem vlhkosti nebo teploty prostředí apod.

Zapínání funkcí  pomocí magnetu pro pohotové a snadné ovládání.

 

Dosah obojku

Martin System TT 400 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 400 metrů. Dosah 400 metrů je vhodný pro základní ale i profesionální výcvik psů. Martin System TT 400 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, ale poslouží i v lese.

 

Typ korekce

Martin System TT 400 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System TT 400 SSC osazena 3V baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je na 3V baterii CR2 a vydrží 1 rok a při častém pužívání až 1 měsíc.

 

Vodotesnost 

Martin System TT 400 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 400 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. 

 

Displej 

Martin System TT 400 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 400 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Hmotnost 42g. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Baterie v přijímači: CR2
Baterie ve vysílači: CR2430
Délka obojku: 20 - 55 cm, 20 až 55 cm
Displej: LCD nepodsvícený
Dosah: 400 m
Frekvence: 869,5 MHz
Funkce: impuls, zvuk, zvuk + impuls
Hmotnost přijímače: 75g
Napájení: na baterie
Napájení přijímače: 9V baterie
Nastavení impulzů: 9 úrovní
Nastavení vibrací: nemá
Nastavení zvuku: ne
Plemeno: malé, střední, velké
Počet psů: 1 - 2 psy, až pro 2 psy
Rozměr přijímače: š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Rozměr vysílače: š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Síla impulzu: 9
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: vodotěsný, voděodolný
Výdrž přijímače: 1 měsíc
Výdrž vysílače: 1 - 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: