Dogtrace d-mute small light

Kód: EB-P35493
Neohodnoceno
Značka: Dogtrace
1 290 Kč –5 %
Dogtrace d-mute small light
1 290 Kč –5 % 1 226 Kč
Na dotaz

Dogtrace d-mute small light je protištěkací obojek pro malá plemena psů. Obojek disponuje celkem pěti volitelnými režimy - zvuk, tři úrovně impulsu a režim impulzu se vzrůstající intenzitou v pěti stupních. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání psa a je tak vhodný i do domácností s více psy.

 

 

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protištěkací obojek Dograce d-mute small je díky velmi malému přijímači a opravdu malým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné v pěti režimech a jednom testovacím vhodný pouze pro malá plemena psů. Protištěkací obojek D-mute small zamezuje štěkání pomocí zvukového upozornění , nebo korekčního impulsu, popřípadně kombinací obou dvou. Režimy funkcí se mění pouhým přiložením magnetu. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek a aktivuje se samočinně při štěkání, vytí či vrčení. Nastavení citlivosti je možné nastavit ve třech úrovních a provádí se uvnitř obojku. Dogtrace d-mute small je voděodolný, je tak vhodný pro každou situaci. Funguje na vyměnitelnou lithiovou 3V baterii s označením CR2 a v provozu vydrží okolo 6-12 měsíců. 

 

 

Detekce štěkání

 Dogtrace d-mute small light reaguje na vibrace hlasivek, obojek tedy nemůže žádném případě spustit jiný pes, který se pohybuje v blízkosti. Obojek se aktivuje při štěkání, vytí či vrčení psa. 

 

Typ korekce 

Zařízení využívá jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls. 

 


Nastavení obojku

D-Mute small light vám umožní nastavit 5 různých  režimů pro korekci štěkání. Nastavte si  jenom tón, impulz v úrovních 1 - 3 nebo zvolte variantu s postupně narůstajícím impulzem. Dogtrace d-mute light disponuje také detekcí citlivosti na štěkot a hodí se tak i ke korekci vytí.  Všechny funkce ovládáte velmi jednoduše přiložením magnetu. 

 

Baterie a nabíjení

 Protištěkací obojek Obojek Dogtrace d-mute light využívá pro napájení  vyměnitelnou lithiovou 3V baterii s označením CR2. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově 6 až 12 měsíců. 

 

Vodotěsnost 

 Protištěkací obojek Dogtrace d-mute light je voděodolný a je tak vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za mírného deště i sněhu.

 

Plemeno 

 Obojek Dogtrace d-mute je díky malým rozměrům přijímače a opravdu malým korekčním  impulsům, vhodný pouze pro malá plemena ( jezevčík, bišonek, shi-tzu). 

 

Délka obojku

 Součástí balení je také pevný obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte pro obvod krku 18 až 50 cm. 

 


Váha a rozměry

 Dogtrace d-mute light má velmi malý přijímač a nízkou váhu.  Na šířku 4 cm, výšku 6,1 cm, hloubku 3,1 cm a jeho váha je pouhých 50 gramů (bez baterie).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Baterie v přijímači: 3VCR2
Délka obojku: 18 až 50 cm
Funkce: impuls, zvuk, Impulz
Hmotnost přijímače: 50 g
Napájení: na baterie
Napájení přijímače: baterie
Nastavení impulzů: 4 úrovně
Plemeno: malé, nejmenší
Rozměr přijímače: š.4 x v.6,1 x h.3,1 cm
Rozpoznání štěkotu: vibrace hlasivek
Úrovně impulzu: 4 úrovně
velikost: Pro malé psy, Pro nejmenší psy
Vodotěsnost: vodotěsný, vodotěsné
Výdrž přijímače: 6 až 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: