Dogtrace d-control easy small

Kód: EB-P35509
Neohodnoceno
Značka: Dogtrace
2 590 Kč –5 %
Dogtrace d-control easy small
2 590 Kč –5 % 2 461 Kč
Skladem

Malý a účinný, to je D-Control Easy Small elektronický výcvikový pro malá plemena psů s funkcemi zvuku a impulzu v 6 úrovních. Obojek je určen pro výcvik pouze jednoho psa na vzdálenost 200 m. Zařízení má plně ponořitelný přijímač a funguje na baterie. Vysílačka nemá displej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dogtrace D-Control Easy Small je elektronický obojek vhodný pro malá plemena a citlivé psy, čemuž odpovídá i slabší síla elektrostatických impulzů. Tento výcvikový obojek má dosah 200 metrů vhodný pro trénink k domácím podmínkám a disponuje funkcí zvuk a impulz v 6 úrovních. Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě.  Vysílačka má kompaktní tvar a v ruce se vám tak rozhodně neztratí. Pro nastavení funkcí nemusíte přepínat, každá funkce má přiřazeno tlačítko. Přijímač je sice robustnější, ale za to velmi lehký s váhou pouhých 56 g. Pohotovou manipulaci umožní také zapnutí či vypnutí zařízení pomocí magnetu. Výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka.

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control Easy Small nabízí 2 typy varovných signálů - korekcí: zvuk a impulz. Impulz můžete ještě nastavit v 6 ti úrovních. Obojek je vhodný pro malá, střední plemena a citlivé psy, čemuž odpovídá i slabší síla elektrostatických impulzů.

 

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí nebo např. na zahradě. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 200 m. Pro nácvik a upevnění běžných povelů je dosah zcela dostatečný.

 

Baterie a nabíjení

Obojek využívá v přijímači i vysílači pro napájení lithiové baterie CR2 3V. Výdrž obojku se pohybuje řádově okolo 6 až 12 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. Stav baterie indikuje světelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

Počet psů

Obojek je určen pro výcvik jednoho pejska.

 

 

Displej

Vysílačka nedisponuje displejem, přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

 

 

Délka obojku

Řemínek je z tkané textilie a lze ho nastavit pro obvod krku 15 až 45 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 11 cm, hloubku 2,9 cm a její váha je 61 gramů (bez baterie). Přijímač má šířku 4,3cm, výšku 6,4cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramů (bez baterie).

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Baterie v přijímači: CR2
Baterie ve vysílači: CR2
Délka obojku: 15 - 45 cm, 15 až 45 cm
Displej: nemá
Dosah: 200 m
Funkce: impuls, zvuk, impuls + zvuk
Hmotnost přijímače: 56g
Hmotnost vysílače: 61 g
Napájení: na baterie
Plemeno: malé, střední, nejmenší
Počet psů: 1 pes
Rozměr přijímače: š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm
Rozměr vysílače: š.5,2 x v.11 x h.2,9 cm
Síla impulzu: 6 úrovní
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro nejmenší psy
Velikost plemene: Malá plemena, Střední plemena
Vodotěsnost: ponořitelný, vodotěsný (ponořitelný)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: