Dogtrace d-control 442 pro dva psy

Kód: EB-P35516
Neohodnoceno
Značka: Dogtrace
5 090 Kč –5 %
Dogtrace d-control 442 pro dva psy
5 090 Kč –5 % 4 837 Kč
Skladem

Elektronický výcvikový obojek sada pro 2 psy Dogtrace D-Control 442 nabízí signály zvuk, 5 režimů vibrací a 8 režimů osvětlení na vzdálenost 250 m, což je kratší vzdálenost vhodná pro výcvik ve standardních podmínkách. Plně ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD displej a tlačítko pro každou funkci zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický výcvikový obojek sada pro 2 psy Dogtrace D-Control 442 je vhodný pro všechny plemena psů, funkce vibrace byla navržena pro výcvik psů citlivých na stimulační impuls nebo pro výcvik psů s poruchami sluchu. Psa můžete cvičit na vzdálenost 250m, což je kratší vzdálenost vhodná pro trénink k domácím podmínkám. Obojek nabízí funkci zvuku , 5 režimů vibrací a 8 režimů osvětlení, pro snadnou lokalizaci psa ve tmě. Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. Lehká a kompaktní vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.  Pohotovou manipulaci umožní také zapnutí či vypnutí zařízení pomocí magnetu, kdy stačí vysílačku přiložit k přijímači v příslušném kontaktním místě a obojek se automaticky zapne/vypne. Výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka.

 

 

Typ korekce

Model D-Control 442 nabízí volitelné nastavení zvuk5 režimů vibrací a 8 režimů světla. Obojek je vhodný především pro citlivé i temperamentní psy, čemuž odpovídá výbava korekcí zvuk a vibrace.

 

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 250 m. Bude vám vyhovovat v běžných podmínkách např. na zahradě, kde není příliš náročný terén.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač funguje na CR2 3V baterie. Jejich životnost se pohybuje v rozmezí 6 - 12 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. Stav baterie indikuje světelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

Počet psů

 Sada je určena pro 2 psy. 

 

 

Displej

Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

 

 

Délka obojku

Dogtrace D-Control 442 má pevný a kvalitní obojek z tkané textilie. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 11 cm , hloubku 2,9 cm a její váha je 64 gramů (bez baterie). Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramů (bez baterie). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Baterie v přijímači: CR2 3V
Baterie ve vysílači: CR2 3V
Délka obojku: 25 až 75 cm
Dosah: 250 m
Funkce: vibrace, zvuk, vibrace + zvuk + světlo, světlo
Hmotnost přijímače: 55g
Hmotnost vysílače: 64 g
Napájení: na baterie
Napájení přijímače: baterie
Napájení vysílače: baterie
Nastavení vibrací: 5 úrovní
Plemeno: malé, střední, velké
Počet psů: 1 - 2 psy, 1-2 psy
Rozměr přijímače: š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm
Rozměr vysílače: š.5,2 x v.11 x h.2,9 cm
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: ponořitelný, vodotěsný (ponořitelný)
Výdrž přijímače: 6 až 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: