Dogtrace d-control 1642 pro dva psy

Kód: EB-P35523
Neohodnoceno
Značka: Dogtrace
7 490 Kč –5 %
Dogtrace d-control 1642 pro dva psy
7 490 Kč –5 % 7 118 Kč
Na dotaz

Elektronický výcvikový obojek pro všechny psy Dogtrace D-Control 1642 nabízí signály zvuk, 5 úrovní vibrací a 8 režimů světelných modů. Se zařízením můžete cvičit 2 psy na vzdálenost 1600 m, což je kratší vzdálenost vhodná pro výcvik ve standardních podmínkách. Plně ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD displej a zvlášť tlačítko pro každou korekci zvýší pohodlí při výcviku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický výcvikový obojek pro všechny psy Dogtrace D-Control 1642 je vybaven funkcí zvuk, 5 úrovní vibrací , což vám umožní zvolit vyhovující intenzitu pro vašeho pejska. Model má 8 světelných modů, která zviditelní vašeho pejska po tmě. Přijímač psa se díky průhledné krabičce rozsvítí podle režimu, který nastavíte. Pokud cvičíte 2 psy zároveň, můžete pro každého nastavit odlišný režim, abyste je rozlišili. Se zařízením můžete cvičit na vzdálenost 1600 m, což je kratší vzdálenost vhodná pro výcvik ve standardních podmínkách. Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. Velmi lehký vysílačka má kompaktní tvar a v ruce se vám tak rozhodně neztratí. Chovatel, který si potrpí na jednoduchost a jistotu, ocení velká snadno hmatatelná tlačítka s přehledný LCD podsvícený displej. Pro nastavení funkcí nemusíte přepínat, každá funkce má přiřazeno tlačítko. Pohotovou manipulaci umožní také zapnutí či vypnutí zařízení pomocí magnetu, kdy stačí vysílačku přiložit k přijímači v příslušném kontaktním místě a obojek se automaticky zapne/vypne. Nespornou výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka. V balení najdete i 2 délky elektrod, které vám pomohou upravit obojek na krku psa. Pejskům s delší srstí zkuste na přijímač nasadit delší elektrody, aby i přes delší srst dosedaly na kůži psa. 

 

 

Typ korekce

Model D-Control 1642 nabízí 2 typy varovných signálů - korekcí: zvuk a vibrace. Vibrace můžete ještě nastavit na škále 5ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé psy, čemuž odpovídají mírnější korekční signály. Model navíc disponuje 8 mody osvětlení přijímače a zároveň můžete nastavit pro každého psa jiný režim.

 

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí, ale i náročnějším, členitém terénu. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 1600 m. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen na 2x 1,5V AA baterie, jehož stav vám ukazuje LCD displej a v provozu vydrží 6-12 měsíců. Přijímač je napájen 3V baterií s označením CR2 a jeho životnost se pohybuje v rozmezí 3 - 6 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

Počet psů

 Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Dogtrace D-Control 1642 trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.

 

Displej

Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

 

Délka obojku

Řemínek je z tkané textilie v délce 75 cm. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Délka obojku: 18 až 75 cm
Dosah: 1600 m
Funkce: vibrace, zvuk, vibrace + zvuk + světlo, světlo
Hmotnost přijímače: 55g
Hmotnost vysílače: 95g
Napájení: na baterie
Plemeno: střední, velké
Počet psů: 1 - 2 psy, až pro 2 psy
Režimů světla: 8
Rozměr přijímače: š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm
Rozměr vysílače: 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Síla vibrace: 5
velikost: Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: ponořitelný, vodotěsný (ponořitelný)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: