Dogtrace d-control 1640

Kód: EB-P35524
Neohodnoceno
Značka: Dogtrace
5 390 Kč –5 %
Dogtrace d-control 1640
5 390 Kč –5 % 5 122 Kč
Skladem

Elektronický výcvikový obojek d-control 1640 je vhodný pro všechna plemena psů a je určen pro výcvik základních povelů.  Vysílač nabízí funkci zvuku, vibrace a světla pro zviditelnění vašeho psa ve tmě. Se zařízením můžete cvičit 2 psy na vzdálenost až 1600 m. Plně ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD podsvícený displej a zvlášť tlačítko pro každou funkci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický výcvikový obojek bez impulzu Dogtrace D-Control 1640 nabízí zvuk a 5 stupňů vibračních korekcí. Díky 8 režimům osvětlení zviditelníte vašeho psa i ve tmě. Se zařízením můžete cvičit 2 psy na vzdálenost 1600 m. Ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD displej a zvlášť tlačítko pro každou korekci zvýší pohodlí při výcviku.V balíčku navíc najdete i DVD s užitečnými radami a tipy pro výcvik vašeho chlupáče!

Hlavní funkce:

 • Ponořitelný přijímač
 • Možnost cvičit až 2 psy najednou
 • 8 světelných režimů pro zviditelnění vašeho psa ve tmě
 • Magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí pouhým přiložením vysílače k přijímači
 • Tlačítko pro každou funkci zvlášť
 • 5 úrovní vibrací
 • Zvukový signál
 • Dlouhá životnost baterií
 • Dosah 1600 m
 • 2 délky elektrod
 • LCD podsvícený displej
 • Možnost zavěšení vysílačky na opasek

 

 

Dogtrace D-Control 1640 optimálně nastavíte i pro výcvik citlivých psů

Tento výcvikový obojek je vybaven pouze zvukovou a vibrační korekcí. Bude tak vhodný pro výcvik citlivějších psů, nebo pro čistě pozitivní strategii výcviků s pochvalným signálem.  Vibrace nastavíte v 5ti úrovních. 

Zařízení zároveň poskytuje možnost využití zvukových signálů, které je vhodné zvolit jako pochvalu nebo přivolání psa. Zvukovou korekci můžete také využít jako upozornění na případnou následnou vibraci. Pes si brzy souslednost signálů zafixuje a naučí se zareagovat již na první stupeň upozornění - zvukový.

Model je vybaven funkcí osvětlení do tmy, kdy můžete rozsvítit světlo na obojku vašeho psa a získat i v horších podmínkách přehled o jeho pohybu. Efekt zajišťuje průhledná krabička přijímače a vybrat si můžete z 8mi režimů osvětlení. Při výcviku 2 psů tak můžete spustit pro každý obojek odlišný typ světelných signálů.

 

Cvičte pejska doma nebo venku

Elektronický obojek nabízí vzdálenost pro dosah funkcí maximálně 1600 m, vzdálenost je však odvozena od zkoušek v laboratorních podmínkách. V praxi proto počítejte se snížením daného limitu. Vzdálenost 1600 m vám bude dostatečně vyhovovat pro výcvik v běžných podmínkách např. na zahradě, kde není extrémně členitý terén vám bude dosah vyhovovat.

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

Dogtrace je volba pro jednoduché zacházení

Vysílačka má kompaktní tvar a v ruce se vám tak rozhodně neztratí. Chovatel, který si potrpí na jednoduchost a jistotu, ocení velká snadno hmatatelná tlačítka. Pro nastavení funkcí nemusíte přepínat, každá funkce má přiřazeno tlačítko. Přijímač je sice robustnější, ale za to velmi lehký s váhou pouhých 56 g.

Pohotovou manipulaci umožní také zapnutí či vypnutí zařízení pomocí magnetu, kdy stačí vysílačku přiložit k přijímači v příslušném kontaktním místě a obojek se automaticky zapne/vypne.

Nespornou výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 - 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka. V balení najdete i 2 délky elektrod, které vám pomohou upravit obojek na krku psa. Pejskům s delší srstí zkuste na přijímač nasadit delší elektrody, aby i přes delší srst dosedaly na kůži psa.

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control 1640 nabízí 2 typy varovných signálů - korekcí: zvuk a vibraci. Vibraci můžete ještě nastavit na škále 5ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé psy či pozitivní metodu výcviku, čemuž odpovídá výbava korekcí. Model navíc disponuje 8mi režimy osvětlení na obojku psa, takže bude dobře vidět i ve tmě.

 

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí, ale i náročnějším, členitém terénu. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 1600 m podle měření v laboratorních podmínkách. Bude vám vyhovovat v běžných podmínkách např. na zahradě, kde není příliš náročný terén.

 

Baterie a nabíjení

Dva ks baterií CR2 3V jsou součástí balení. Jejich životnost se pohybuje v rozmezí 6 - 12 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. Stav baterie indikuje světelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

 

Počet psů

Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Dogtrace D-Control 1640 trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.

 

 

Displej

Vysílačka má zabudovaný LDC podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

 

 

Délka obojku

Řemínek je z tkané textilie v délce 75 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Baterie v přijímači: CR2 3V
Baterie ve vysílači: 2x AA 1,5V
Délka obojku: 15 - 75 cm
Displej: LCD podsvícený
Dosah: 1600 m
Funkce: vibrace, zvuk, vibrace + zvuk + světlo, světlo
Hmotnost přijímače: 55 g
Hmotnost vysílače: 95 g
Napájení: na baterie
Plemeno: střední, velké
Počet psů: 1 - 2 psy
Rozměr přijímače (š/v/h): 6,4 x 4,3 x 3,4 cm
Rozměr vysílače (š/v/h): 11,9 x 5,3 x 2,8 cm
Síla vibrace: 5
velikost: Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: ponořitelný
Výdrž přijímače: 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače: 6 - 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: