Canicom 300

Kód: EB-P5378
Neohodnoceno
Značka: Canicom
4 490 Kč –4 %
Canicom 300
4 490 Kč –4 % 4 310 Kč
Skladem

Canicom 300 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi kontinuální a momentální impulz ve 12ti úrovních, zvuk a booster pro skokové navýšené impulzu. Dosah pro výcvik činí max 300 m, zařízení je vodotěsné do běžného deště a funguje na baterie. Vysílačka má podsvícený displej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Num Axes Canicom 300 je moderní elektronický výcvikový obojek. Tento šikovný elektronický obojek je komfortní pro méně náročný výcvik do vzdálenosti 300 metrů. Díky možnosti nastavení 12 úrovní impulzu se hodí pro malá, střední i velká plemena psů. Disponuje funkcemi zvuk, kontinuální impulz, momentální impuls a booster. Ovladač je vybaven velmi užitečným tlačítkem pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou velikost, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto "pohotovostní" tlačítko má využití v nouzových situacích, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň nestačí. Canicom 300 doporučujeme, pokud nepočítáte do budoucna s výcvikem více psů najednou. 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Dosah 300 metrů je dostatečný spíše pro základní výcvik, ale kvalitou obojek odpovídá i profesionálním účelům. Num Axes Canicom 300 je ideální volbou pro použití ve městě, v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Num Axes Canicom 300 nabízí možnost využít jako korekci zvukové upozornění, kontinuální a momentální elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 12-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač i přijímač je napájen 3V baterií, stav baterie ve vysílači vám zobrazí LCD displej.

 

 

Vodotěsnost 

Num Axes Canicom 300 je dodáván s plně vodotěsným přijímačem s označním IPX7. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jejímu ponoření do vody.  Canicom 300 je ideální volbou jak pro základní použití, i do zhoršených podmínek (les, bahno, běžný déšť).

 

Počet psů 

Num´Axes Canicom 300 není možné použít pro ovládání více psů najednou (tuto možnost má např. typ Num´Axes Canicom 5.5202).

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat přes den i v noci. Na displeji se zobrazí typ korekce,  intenzita impulzů a indikace stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

Num Axes Canicom 300 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 85 gramů včetně baterie. Přijímač má šířku 6,8cm, výšku 3,8cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové obojky
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Baterie v přijímači: 3V CR2, CR23V
Baterie ve vysílači: 3V CR2, CR23V
Délka obojku: 20 - 65 cm
Displej: LCD podsvícený
Dosah: 300 m
Frekvence: 869 MHz
Funkce: impuls, zvuk, impuls + zvuk, booster
Hmotnost přijímače: 75 g
Hmotnost vysílače: 85 g
Napájení: na baterie
Plemeno: malé, střední, velké
Počet psů: 1 pes
Protištěkací mód: ne
Rozměr přijímače (š/v/h): 6,8 x 3,8 x 4,3 cm
Rozměr vysílače (š/v/h): 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Síla impulzu: 12
Síla zvuku: 1
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Vodotěsnost: vodotěsný, voděodolný
Výdrž přijímače: 1 - 2 měsíce
Výdrž vysílače: 1 - 3 měsíce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: